مجله اینترنتی فانیس
About Exponent

Exponent is a modern business theme, that lets you build stunning high performance websites using a fully visual interface. Start with any of the demos below or build one on your own.

[tatsu_button button_text = “Get Started” url = “” new_tab = “0” type = “small” button_style = “rounded” alignment = “none” bg_color = ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”rgba(36,108,255,1)”}’ hover_bg_color = “” color = “rgba(255,255,255,1)” hover_color = “rgba(255,255,255,1)” border_width = “0” border_color = “” hover_border_color = “” icon = “” icon_alignment = “left” lightbox = “0” image = “” video_url = “” hover_effect = “button-transform” background_animation = “none” animate = “0” animation_type = “fadeIn” animation_delay = “0” enable_margin = “0” margin = “0px 0px 40px 0px” box_shadow = “0px 0px 0px 0px rgba(0,0,0,0)” hover_box_shadow = “0px 5px 45px 0px rgba(175,177,177,0.57)” ][/tatsu_button]

Subscribe to our Newsletter

[newsletter api_key = “” id = “” style = “rounded” width = ‘{“d”:”100″}’ alignment = “left” button_text = “Submit” input_text_color = “” input_bg_color = “rgba(255,255,255,1)” bg_color = ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”rgba(51,143,250,1)”}’ hover_bg_color = “” color = ‘{“id”:”palette:1″,”color”:”#ffffff”}’ hover_color = “” border_width = “” border_color = “” hover_border_color = “” accent_color = “” margin = ‘{“d”:”0px 0px 0px 0px”}’ animate = “0” animation_type = “fadeIn” animation_delay = “0” ][/newsletter]

 • اخبار
 • تصاویر بازیگران
 • علم و فناوری
 • سبک زندگی
 • پزشکی و سلامت
 • آموزش آشپزی
 • به بهانه تثبیت قهرمانی مقتدرانه یووه در نیم‌فصل

  مجموعه : اخبار

  مجله اینترنتی فانیس
  [ad_1]

  وبسایت نود: گل مانژوکیچ، برتری یک بر صفر یوونتوس مقابل رم و تثبیت قهرمانی بانوی پیر در نیم‌فصل اول سری A آن هم در پایان هفته هفدهم (۲ هفته مانده به پایان نیم‌فصل) را در پی داشت.

  به گزارش سایت نود، قهرمانی زمستان هر چند ارزشی ندارد اما ملاک خوبی برای محک زدن میزان قدرت تیم‌ها برای جنگیدن بر سر تصاحب عنوان قهرمانی فصل است. در این راستا، کم نبودند تیم‌هایی که مانند یوونتوس با از دست کم‌ترین میزان امتیاز ممکن، نیم‌فصل اول ۵ لیگ معتبر اروپا را در رده اول به پایان رساندند.

  منچسترسیتی (فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷)

  تیم گواردیولا در پایان نیم فصل اول فصل گذشته مقتدرانه‌ترین قهرمانی نیم‌فصل اول در تاریخ لیگ برتر انگلیس را رقم زد. هر چند به خاطر فشردگی سنتی بازی‌های این لیگ در ایام کریسمس، چیزی به نام نیم‌فصل اول آن هم به شکل کلاسیکش وجود ندارد اما اگر مبنا را هفته نوزدهم قرار دهیم، منچسترسیتی از زمان تساوی در هفته دوم مقابل اورتون، ۱۷ بازی متوالی را برد و در نهایت با ۱۸ برد و یک تساوی و از دست دادن تنها ۲ امتیاز، قاهرانه فاتح نیم فصل اول شد.

  بارسلونا (فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۲)

  بارسلونا در یکی از بهترین برهه‌های تاریخش در نیمه اول فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۲ همه رقبا را از دم تیغ می‌گذراند. تیم پس از ۶ پیروزی متوالی در ال‌کلاسیکوی هفته هفتم به تساوی مقابل رئال مادرید رضایت داد و سپس همه بازی‌های باقی مانده تا پایان نیم فصل اول را برد تا با ۱۸ برد و یک تساوی قاطعانه فاتح نیم‌فصل شود. ناگفته پیداست که این تیم هم مانند منچسترسیتی در پایان آن فصل مقتدرانه قهرمان لیگ نام گرفت؛ آن هم با صد امتیاز و یک فصل بعد از اینکه رئال مادرید با همین تعداد امتیاز قهرمان لیگ شد!

  تاتنهام (فصل ۱۹۶۱-۱۹۶۰)

  تاتنهام در طلایی‌ترین فصل تاریخش با رهبری نیکولسون در پایان نیم‌فصل اول فصل ۱۹۶۱-۱۹۶۰ از ۲۱ بازی (لیگ دسته اول انگلیس آن زمان ۲۲ تیم داشت) صاحب ۱۸ برد، ۲ تساوی و تنها یک باخت شد. این تیم تا قبل از فصل جاری با ۱۱ پیروزی از ۱۱ بازی اول فصل رکورددار بیش‌ترین پیروزی متوالی از ابتدای فصل در تاریخ ۵ لیگ معتبر اروپا بود که پاری‌سن‌ژرمن با ۱۴ برد متوالی رکورد آن‌ها را شکست. در نهایت تیم طلایی نیکولسون در پایان فصل قهرمان توامان لیگ و جام حذفی انگلیس شد.

  چلسی ( فصل ۲۰۰۶-۲۰۰۵)

  تیم طلایی مورینیو با سرعت نور در حال شکستن همه رکوردهای موجود در فوتبال انگلیس بود و برای دفاع از اولین قهرمانی‌اش پس از ۵۰ سال در نیم فصل اول فصل ۲۰۰۶-۲۰۰۵، ۱۷ بازی از ۱۹ رقابت را برد. تیم آبی‌پوش در آن مقطع تنها در هفته دهم با اورتون مساوی کرد و در هفته دوازدهم به منچستریونایتد باخت و در نهایت با ۹۱ امتیاز قهرمان نام گرفت.

  پاری‌سن‌ژرمن (فصل ۲۰۱۹-۲۰۱۸)

  تیم پاریسی هر ۱۴ بازی اول فصل خودش را بود و بهترین شروع تاریخ یک تیم در ۵ لیگ معتبر اروپا را رقم زد. ۲ تساوی پیاپی، عقب افتادن ۲ بازی به خاطر شورش مردمی در پاریس و در نهایت بردن آخرین بازی نیم فصل، باعث شده پاری‌سن‌ژرمن با وجود ۲ بازی عقب افتاده با کسب ۱۵ برد از ۱۷ بازی، علاوه بر نامیده شدن به عنوان زودهنگام‌ترین قهرمان نیم‌فصل اول تاریخ ۵ لیگ معتبر اروپا ( آن هم در پایان هفته چهاردهم) یکی از بهترین قهرمانی‌های ممکن در زمستان را رقم بزند.

  بایرن‌مونیخ (فصول ۲۰۱۴-۲۰۱۳ و ۲۰۱۶-۲۰۱۵)

  بایرن در ۲ فصل از ۶ فصل قهرمانی متوالی اخیرش، نیم‌فصل اولی باشکوه‌تر از همیشه داشت. آن‌ها در لیگ ۱۸ تیمی بوندس‌لیگا، نیم فصل اول فصول ۲۰۱۴-۲۰۱۳ و ۲۰۱۶-۲۰۱۵ را با ۱۵ برد از ۱۷ بازی به پایان بردند که بهترین عملکرد تاریخ یک تیم در نیم‌فصل اول بوندس‌لیگا به حساب می‌آید.

  این تیم در فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۳، ۲ تساوی در هفته‌های چهارم و هشتم داشت و در نهایت ۶ هفته زودتر قهرمان شد. تیم باواریایی ۲ فصل بعد وقتی در پایان نیم‌فصل اول ۱۵ برد و تنها یک تساوی مقابل اینتراخت فرانکفورت و یک شکست مقابل گلادباخ به دست آورد، دیرهنگام‌ترین قهرمانی در مجموع ۶ قهرمانی اخیر متوالی را کسب و یک هفته زودتر جشن قطعی شدن قهرمانی خودش را بر پا کرد.

  [ad_2]

  Source link by [author_name]

 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه