مجله اینترنتی فانیس
About Exponent

Exponent is a modern business theme, that lets you build stunning high performance websites using a fully visual interface. Start with any of the demos below or build one on your own.

[tatsu_button button_text = “Get Started” url = “” new_tab = “0” type = “small” button_style = “rounded” alignment = “none” bg_color = ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”rgba(36,108,255,1)”}’ hover_bg_color = “” color = “rgba(255,255,255,1)” hover_color = “rgba(255,255,255,1)” border_width = “0” border_color = “” hover_border_color = “” icon = “” icon_alignment = “left” lightbox = “0” image = “” video_url = “” hover_effect = “button-transform” background_animation = “none” animate = “0” animation_type = “fadeIn” animation_delay = “0” enable_margin = “0” margin = “0px 0px 40px 0px” box_shadow = “0px 0px 0px 0px rgba(0,0,0,0)” hover_box_shadow = “0px 5px 45px 0px rgba(175,177,177,0.57)” ][/tatsu_button]

Subscribe to our Newsletter

[newsletter api_key = “” id = “” style = “rounded” width = ‘{“d”:”100″}’ alignment = “left” button_text = “Submit” input_text_color = “” input_bg_color = “rgba(255,255,255,1)” bg_color = ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”rgba(51,143,250,1)”}’ hover_bg_color = “” color = ‘{“id”:”palette:1″,”color”:”#ffffff”}’ hover_color = “” border_width = “” border_color = “” hover_border_color = “” accent_color = “” margin = ‘{“d”:”0px 0px 0px 0px”}’ animate = “0” animation_type = “fadeIn” animation_delay = “0” ][/newsletter]

 • اخبار
 • تصاویر بازیگران
 • علم و فناوری
 • سبک زندگی
 • پزشکی و سلامت
 • آموزش آشپزی
 • مرکز اسكن و طراحی ٣ بعدی جراحی زيبايی صورت

  مجموعه : سبک زندگی

  مجله اینترنتی فانیس
  [ad_1]

  برترین ها: حالا دیگر می توان گفت سال هاست که عمل های گوناگون زیبایی بازار مناسب خود را پیدا کرده و در میان هر دو جنسیت رواج زیادی دارد. در این مقاله قصد نداریم به چرایی رواج این جراحی ها بپردازیم و یا بررسی کنیم رواج زیاد عمل های زیبایی خوب است یا بد، بلکه هدف این مقاله پرداختن به این نکته است که درصد بالایی از دختران و پسرانی که اقدام به جراحی زیبایی می کنند از نتیجه راضی نیستند و اینکه به کارگیری از مدل ۳ بعدی شرایط را تغییر می دهد یا خیر؟

  قطعا همه ما حتی اگر خود تجربه این نوع جراحی ها را نداشته باشیم، دوستان و آشنایانی را می شناسیم که برای زیبا یا جذاب تر شدن و یا رفع نقصی در ظاهر، به زیر تیغ جراحان زیبایی رفته اند. مسئله ای که بسیار رایج است راضی نبودن از ظاهر جدید عضویست که خیال زیبا تر شدنش را داشتند.

  این مسئله با وجود تحقیق فراوان برای پیدا کردن زبده ترین جراح زیبایی، گریز ناپذیر به نظر می رسد. چرا که با وجود جلسات مشاوره زیاد، نتیجه به چند ساعت اتاق عمل و قدرت تخیل و تصور جراح بستگی دارد و هرچقدر هم که جراح ماهر باشد باز جراحیست و هزار و یک مسئله غیر قابل پیش بینی.

  عدم رضایت از ظاهر جدید بعضا افراد را به سمت جراحی های دوباره و چند باره سوق می دهد و در نهایت ممکن است صدمات غیر قابل جبرانی به ظاهر و اعتماد به نفس فرد بزند.

  مرکز اسكن و طراحی ٣ بعدی جراحی زيبايی صورت

  آیا مدل ۳ بعدی مشکل را حل می کند؟

  امروزه هستند موسساتی که به جای اینکه دست یافتن به ظاهر خواسته شده را منوط به شانس بدانند از تکنولوژی بهره می برند و مدعی هستند نتیجه حاصله رضایت بخش است.

  روند کار چگونه است؟

  در این موسسات که علاوه بر جراحان زیبایی، مهندسان زبده ای در رشته های مرتبط را هم در استخدام خود دارند، چهره فرد پیش از اعمال هر تغییری اسکن می شود. پس از حصول توافق بین جراح و مراجعه کننده بر سر ظاهر جدید عضوی که قرار است به زیر تیغ برود، مهندسان و کارشناسان نرم افزار دست به کار می شوند. پس از طراحی چهره ایده آل فرد که قرار است پس از عمل حاصل شود، با بهره گیری از چاپگر های ۳ بعدی مدل هایی از چهره فرد پیش و پس از عمل تولید شده و در اختیار جراح قرار می گیرد.

  این مدل های ۳ بعدی کمک می کند فرد و جراح به توافقی ۱۰۰ درصد بر سر ظاهر ایده آل دست پیدا کنند اما این امتیاز اصلی این مدل ها نیست. در حقیقت این مدل های ۳ بعدی در حین جراحی شبیه به الگو و یا سر مشق عمل می کند. حالا دیگر نیازی نیست جراح در حین عمل چهره ۳ ماه آینده فرد را تصور کند بلکه کافیست نگاهی به یکی از مدل ها بیاندازد. علاوه بر همه این ها پیش از عمل با استفاده از مدل ها، قالب های کنترلی ساخته می شود و در اختیار جراح قرار خواهد گرفت. این قالب ها در حین جراحی بر روی عضو در حال جراحی قرار می گیرد و جراح را آگاه می کند که جراحی در مسیر از پیش تعیین شده قرار دارد یا نه.

  با استفاده از این تکنولوژی جراح می تواند تمام تمرکز خود را روی پروسه ی جراحی بگذارد و یک تخمین اشتباه از طرف او منجر به ظاهری متفاوت نخواهد شد. همان طور که مشاهده می کنید بهره بردن از تکنولوژی طراحی مدل ۳ بعدی می تواند تا حد رضایت بخشی به حصول نتیجه مشخص قطعیت ببخشد و نقش عنصر شانس را کمرنگ کند.

  مرکز اسكن و طراحی ٣ بعدی جراحی زيبايی صورت

  مراحل فرآیند جراحی با استفاده از مدل های ۳ بعدی و قالب های کنترلی:

  مرحله اول:

  ابتدا چهره شما با استفاده از پیشرفته ترین اسکنر های ۳ بعدی توسط متخصصین اسکن می شود.

  مرحله دوم:

  در جلسه مشاوره پیش از عمل، چهره بعد از عمل شما با حضور جراح و متخصص طراحی با نظر پزشک و سلیقه ی خودتان طراحی می گردد.

  مرحله سوم:

  در این مرحله شما طراحی چهره قبل و بعد از جراحی را با مشاوره پزشکان مختلف مجموعه مقایسه می کنید.

  مرحله چهارم:

  در این مرحله متخصصین موسسه با استفاده از پیشرفته ترین برنامه ها، آنالیز دقیقی بر روی چهره طراحی شده و بعد از عمل شما انجام می دهند.

  مرحله پنجم:

  در این بخش قالب های کنترلی بر اساس فرم ایده آل عضو از پیش طراحی شده و به طور جداگانه برای هر فرد ساخته می شود.

  مرحله ششم:

  در این مرحله جراح با استفاده از قالب های کنترلی، درستی فرآیند جراحی را کنترل می کند.

  همچنین شما به عنوان مراجعه کننده به موسسه، می توانید انتظار برخورداری از این خدمات را داشته باشید:

  • اسکن سه بعدی صورت

  • طراحی سه بعدی صورت

  • آنالیز دقیق تغییرات چهره

  • جراحی بینی با استفاده از قالب کنترلی

  • جراحی فک، چانه و سایر جراحی‌های زیبایی صورت

  [ad_2]

  Source link by [author_name]

 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه