مجله اینترنتی فانیس
About Exponent

Exponent is a modern business theme, that lets you build stunning high performance websites using a fully visual interface. Start with any of the demos below or build one on your own.

[tatsu_button button_text = “Get Started” url = “” new_tab = “0” type = “small” button_style = “rounded” alignment = “none” bg_color = ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”rgba(36,108,255,1)”}’ hover_bg_color = “” color = “rgba(255,255,255,1)” hover_color = “rgba(255,255,255,1)” border_width = “0” border_color = “” hover_border_color = “” icon = “” icon_alignment = “left” lightbox = “0” image = “” video_url = “” hover_effect = “button-transform” background_animation = “none” animate = “0” animation_type = “fadeIn” animation_delay = “0” enable_margin = “0” margin = “0px 0px 40px 0px” box_shadow = “0px 0px 0px 0px rgba(0,0,0,0)” hover_box_shadow = “0px 5px 45px 0px rgba(175,177,177,0.57)” ][/tatsu_button]

Subscribe to our Newsletter

[newsletter api_key = “” id = “” style = “rounded” width = ‘{“d”:”100″}’ alignment = “left” button_text = “Submit” input_text_color = “” input_bg_color = “rgba(255,255,255,1)” bg_color = ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”rgba(51,143,250,1)”}’ hover_bg_color = “” color = ‘{“id”:”palette:1″,”color”:”#ffffff”}’ hover_color = “” border_width = “” border_color = “” hover_border_color = “” accent_color = “” margin = ‘{“d”:”0px 0px 0px 0px”}’ animate = “0” animation_type = “fadeIn” animation_delay = “0” ][/newsletter]

 • اخبار
 • تصاویر بازیگران
 • علم و فناوری
 • سبک زندگی
 • پزشکی و سلامت
 • آموزش آشپزی
 • ۱۰ خودرو که بیشتر مناسب پایان دنیا هستند!

  مجموعه : علم و فناوری

  مجله اینترنتی فانیس
  [ad_1]

  وبسایت چرخان: اگرچه تاکنون فیلم‌های زیادی بر اساس پیش‌گویی‌هایی برای پایان یافتن دنیا و نابود شدن آن به دست خودمان یا عوامل دیگر، تاکنون ساخته‌شده‌اند اما ما در این مطلب قصد نداریم این پیش‌گویی‌ها را بازگو کرده و حرف‌های تکراری بزنیم.

  قصد ما از این مطلب معرفی خودروهایی است که بیشتر آن‌ها اگرچه تاکنون به مرحله تولید نهایی نرسیده و در حد یک طرح باقی‌مانده‌اند، اما آن‌قدر جذاب و پر کشش هستند که بتوان از آن‌ها برای موقعیت‌هایی مانند تغییرات شدید آب و هوایی و اقلیمی در هر کشوری و یا موقعیت‌های خاص استفاده کرد.
  با ما باشید تا این خودروهای خاص و جذاب را بیشتر بشناسید.

  آوتوروس شامن ۸ چرخ

  10 خودرو که بیشتر مناسب پایان دنیا هستند!

  شاید تاکنون اسم خودروهای ۴×۴ را شنیده باشید. خودروهای آفرودی که دو دیفرانسیل بوده و برای موارد خاصی استفاده می‌شوند؛ اما این خودروی غول‌پیکر، ۸×۸ بوده و در مقابل آن‌ها، یک خبر خاص محسوب می‌شود.

  شامن، دارای یک موتور دیزل توربوشارژ است که ۱۷۰ اسب بخار قدرت تولید می‌کند. قدرتی که به هشت چرخ این خودرو منتقل‌شده (۸ چرخ محرک) و باوجود آئرودینامیک ضعیف (به دلیل جثه غول‌پیکر) و مصرف سوخت بالا، توانایی بیرون کشیدن خودرو از شرایطی مانند برف سنگین، طوفان، سیل، رودخانه و یا تپه‌ها را نیز می‌دهد. در مخزن سوخت این خودرو، ۲۷۰ لیتر بنزین جای می‌گیرد که می‌تواند شامن را تا ۱۳۴۲ کیلومتر با یک باک پر، روشن نگاه دارد.


  لندروور کاتبرتسون ۱۹۵۸

  10 خودرو که بیشتر مناسب پایان دنیا هستند!

  شاید در نگاه اول بتوان گفت که این خودرو (اگر بتوان نام خودرو، بر آن گذاشت!) چهره افسانه‌ای لندروور دیفندر را خراب کرده است؛ اما این وسیله، با چهره جدید خود، چندان بد هم به نظر نمی‌رسد. کاتبرتسون، یک وسیله بسیار کند بوده، به‌طوری‌که سرعت نهایی آن، تنها ۳۱ کیلومتر بر ساعت است.


  اینکا سنتری MPV

  10 خودرو که بیشتر مناسب پایان دنیا هستند!

  نه می‌توان گفت که سنتری یک تانک است و نه می‌توان نام یک خودروی معمولی را روی آن گذاشت؛ اما هرچه که باشد، این خودرو به لطف استفاده از زره موسوم به BR7 خود، می‌تواند از ۴ یا ۶ سرنشین (بسته به طراحی داخلی آن) خود، به‌خوبی دفاع کند.

  یک موتور قدرتمند و حجیم ۸ سیلندر ۶٫۷ لیتری باقدرت ۳۹۵ اسب بخار و گشتاور عالی ۱,۰۸۴ نیوتن متری نیز مسئول اجرای دستورهای راننده خواهد بود.


  تکنوایمپالس راکت Z

  10 خودرو که بیشتر مناسب پایان دنیا هستند!

  اگرچه نام این خودرو (همان قسمت راکت) به موتور نه‌چندان قدرتمند ۲٫۵ لیتری توربو دیزل باقدرت ۸۲ اسب بخار و گشتاور ۲۳۰ نیوتون متری، چندان سنخیتی ندارند، اما راکت Z روسی دارای سامانه‌ای مانند تنظیم خودکار باد تایرهاست که شاخصه‌ی جالبی برای یک خودرو محسوب می‌شود. خودرویی که فاصله آن از سطح زمین، چیزی حدود ۶۰ سانتی‌متر است.


  هنسی ولوسی رپتور ۶ چرخ

  10 خودرو که بیشتر مناسب پایان دنیا هستند!

  اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که فکر می‌کنید خودروهای چهارچرخ محرک چندان جالب و قدرتمند نیستند، هنسی رپتور می‌توان پاسخ مناسبی برای شما باشد. خودروی گرانی که قیمت پایه آن چیزی کمتر از ۳۰۰,۰۰ دلار بوده و با موتور ۳٫۵ لیتری ۶ سیلندر توربوشارژ خود، می‌تواند بیش از ۶۰۰ اسب بخار قدرت تولید کند.


  منهارت MHX6 Dirt

  10 خودرو که بیشتر مناسب پایان دنیا هستند!

  اگرچه این خودرو در مقایسه با دیگر خودروهای عجیب این فهرست، چندان عجیب نیست اما نسخه خاص بی ام و X6 توانایی‌های زیادی برای اثبات خود دارد. خودروی قدرتمندی که ۸۸۸ اسب بخار قدرت و ۱,۲۰۰ نیوتون متر گشتاور فوق‌العاده بالا را تولید کرده و همان‌طور که در شکل مشاهده می‌کنید، طراحی خارجی آن نیز مطابق نیازهای یک موقعیت خاص طراحی‌شده‌اند.


  تانک شرکت رضوانی

  10 خودرو که بیشتر مناسب پایان دنیا هستند!

  شرکت رضوانی که یک شرکت نام‌آشنا و موفق درزمینهٔ تیونینگ خودروهای جذاب است، این بار خود دست به تولید یک خودرو بانام تانک زده است. خودرویی با موتور ۸ سیلندر که ۷۰۷ اسب بخار قدرت تولید می‌کند. تانک رضوانی با مواردی مانند، شیشه‌های ضدگلوله B7، بدنه محافظ سطح ۷ بالستیک، دید در شب گرمایی، سیستم تعلیق بسیار قدرتمند، شیشه‌های دودی و حتی محافظت خودرو در برابر بمب که به‌صورت استاندارد است همراه شده و باقیمت پایه ۲۹۵,۰۰۰ دلار نیز به فروش می‌رود.


  تویوتا لندکروز FJ40 Hot Rod

  10 خودرو که بیشتر مناسب پایان دنیا هستند!

  بازهم یک خودروی عجیب دیگر که از سرزمین آفریقای جنوبی آمده و بر روی تویوتا لندکروز FJ40 سوار شده است. لندکروز عجیبی که بیش از ۱,۲۰۰ ساعت زمان روی آن صرف شده تا بتواند ۳۰۰ اسب بخار قدرت تولید کرده و با این ظاهر عجیب، به جعبه‌دنده ۵ سرعته خودکار لکسوس نیز مجهز شده است.


  نیسان ۳۷۰Zki

  10 خودرو که بیشتر مناسب پایان دنیا هستند!

  یک طرح مفهومی جذاب که در نمایشگاه خودرویی شیکاگو به نمایش درآمده بود. خودروی برف نورد نیسان، با همان موتوری رونمایی شده بود که در نسخه اصلی این خودرو نیز یافت می‌شود، یعنی یک قلب تپنده ۳٫۷ لیتری ۶ سیلندر که ۳۲۸ اسب بخار قدرت تولید می‌کند.


  تورسوس پریتوریان

  10 خودرو که بیشتر مناسب پایان دنیا هستند!

  در اصل، پریتوریان برای جاده‌های آفرودی طراحی‌شده که این بار به‌جای حمل یک یا تعداد محدودی مسافر (مانند خودروهای آفرود دیگر)، می‌تواند تا ۳۵ سرنشین را در خود حمل کند. همچنین در کنار تایرهای خاص و سپر قدرتمند جلویی، یک موتور حجیم ۶٫۹ لیتری توربو دیزل نیز در این خودرو به‌کاررفته تا بتواند ۲۳۹ اسب بخار قدرت و ۹۲۴ نیوتون متر گشتاور را تولید کرده و به نهایت سرعت ۱۱۷ کیلومتر بر ساعت نیز برسد.

  [ad_2]

  Source link by [author_name]

 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه