مجله اینترنتی فانیس
About Exponent

Exponent is a modern business theme, that lets you build stunning high performance websites using a fully visual interface. Start with any of the demos below or build one on your own.

[tatsu_button button_text = “Get Started” url = “” new_tab = “0” type = “small” button_style = “rounded” alignment = “none” bg_color = ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”rgba(36,108,255,1)”}’ hover_bg_color = “” color = “rgba(255,255,255,1)” hover_color = “rgba(255,255,255,1)” border_width = “0” border_color = “” hover_border_color = “” icon = “” icon_alignment = “left” lightbox = “0” image = “” video_url = “” hover_effect = “button-transform” background_animation = “none” animate = “0” animation_type = “fadeIn” animation_delay = “0” enable_margin = “0” margin = “0px 0px 40px 0px” box_shadow = “0px 0px 0px 0px rgba(0,0,0,0)” hover_box_shadow = “0px 5px 45px 0px rgba(175,177,177,0.57)” ][/tatsu_button]

Subscribe to our Newsletter

[newsletter api_key = “” id = “” style = “rounded” width = ‘{“d”:”100″}’ alignment = “left” button_text = “Submit” input_text_color = “” input_bg_color = “rgba(255,255,255,1)” bg_color = ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”rgba(51,143,250,1)”}’ hover_bg_color = “” color = ‘{“id”:”palette:1″,”color”:”#ffffff”}’ hover_color = “” border_width = “” border_color = “” hover_border_color = “” accent_color = “” margin = ‘{“d”:”0px 0px 0px 0px”}’ animate = “0” animation_type = “fadeIn” animation_delay = “0” ][/newsletter]

 • اخبار
 • تصاویر بازیگران
 • علم و فناوری
 • سبک زندگی
 • پزشکی و سلامت
 • آموزش آشپزی
 • چگونه در فیفا ۱۹ حرفه‌ای شویم؟

  مجموعه : علم و فناوری

  مجله اینترنتی فانیس
  [ad_1]

  وب‌سایت دیجیاتو – سورنا رضایی: سری بازی‌های PES و فیفا طرفداران خاص خود را دارند که با نزدیک شدن به آغاز فصل پاییز، خودشان را برای تجربه‌ی نسخه‌ی جدید آماده می‌کنند. البته در این بین افرادی هستند که به دلایل مختلف تصمیم می‌گیرند تا در سال جدید به سراغ رقیب همیشگی سری مورد علاقه شان رفته و آن را تجربه کنند. اگر شما یکی از افرادی هستید که قصد دارید تا با خرید فیفا ۱۹ برای اولین بار سراغ شبیه ساز فوتبال الکترونیک آرتز بروید، این مقاله را از دست ندهید.

  چگونه در فیفا ۱۹ حرفه‌ای شویم؟

  این نکات شاید برای طرفدار قدیمی سری بازی‌های فیفا که از سال‌های گذشته آن را تجربه می‌کرده‌اند چندان کاربردی نباشد اما به طور حتم می‌تواند برای تازه‌ کارهای فیفا ۱۹ مفید باشد. همچنین پیش از این در قالب یک مقاله به ۸ نکته‌ای پرداخته شده بود که دانستن آن‌ها برای افراد نیمه حرفه‌ای فیفا ۱۹ بسیار حائز اهمیت است. توصیه می‌کنیم پس از خواندن این مقاله، حتما نگاهی به آن بیندازید.

  تا جای ممکن از تکل استفاده نکنید

  چگونه در فیفا ۱۹ حرفه‌ای شویم؟

  در فوتبال دو نوع متفاوت تکل داریم: در نوع اول که تحت عنوان تکل ایستاده یا Standing Tackle شناخته می‌شود، یک پا را به عنوان تکیه گاه استفاده کرده و از پای دیگر برای گرفتن توپ استفاده می‌کنیم؛ در نوع دوم که تکل از پهلو یا Slide Tackle نام دارد، بازیکن در عین حال که روی زمین سرُ می‌خورد، توپ را از حریف می‌گیرد.

  در بازی فیفا ۱۹ تکل‌های از پهلو عواقب بسیاری دارند که باعث می‌شوند استفاده از آن‌ها کار چندان عقلانی نباشد. نخست اینکه احتمال دریافت کار زرد یا حتی قرمز بسیار بالاست. مورد دوم هم این است بازیکنی که تکل زده، برای چند ثانیه از جریان بازی خارج می‌شود که همین مسئله اگر در شرایط دفاع باشید کار را برای شما بسیار سخت می‌کند.

  به همین دلیل توصیه می‌کنیم با فشردن یکی از دکمه‌های L2 یا LT سد راه بازیکن حریف شده و از حرکت او به سمت فضای خالی جلوگیری کنید.


  قید شوت از راه‌ دور را بزنید!

  چگونه در فیفا ۱۹ حرفه‌ای شویم؟

  همه‌ی ما دوست داریم تا به خاطر هیجان و جذابیتش، با شوت از راه دور گل بزنیم اما این روش در فیفا ۱۹ چندان کارساز نیست. متاسفانه در نسخه جدید فیفا قدرت دروازه‌ بانان بیشتر از همیشه و مقداری غیر واقعی در نظر گرفته شده که همین مسئله باعث می‌شود تا اکثر شوت‌های خارج از محوطه جریمه به نتیجه‌ی مثبتی ختم نشود.

  نکته‌ی دیگری که باید به آن توجه کنید، این است که در موقعی که زاویه خوبی نسبت به دروازه ندارید، اقدام به شوت زنی نکنید، زیرا شانس چندانی برای گلزنی نخواهید داشت. بنابراین بهتر است در هنگام حمله، صبر را در دستور کار خود قرار دهید تا پس از قرار گیری در موقعیتی مناسب، به سمت دروازه‌ی حریف شوت کنید.


  کرنر، فرصت بسیار خوبی برای موقعیت سازی است

  چگونه در فیفا ۱۹ حرفه‌ای شویم؟

  کرنر در سری بازی‌های فیفا همیشه یکی از راه‌های گلزنی بوده است و این موضوع راجع به فیفا ۱۹ نیز صدق می‌کند. در این بازی، بهترین راه استفاده از کرنرها، سانتر به درون محوطه‌ی جریمه نیست، بلکه بهتر است تا با فشردن دکمه‌ی L2 یا LT بازیکن دیگری را به سمت نقطه‌ی کرنر فراخوانده و به او پاس دهید تا بدین ترتیب بازی را به جریان درآورید. راه‌ دیگری که پیش روی شماست، فراخواندن نزدیک ترین بازیکن و سپس ارسال سانتر به داخل محوطه‌ی جریمه است، زیرا با انجام این کار تعدادی از بازیکنان تیم حریف برای بستن فضا به سمت نقطه‌ی کرنر حرکت می‌کنند که همین موضوع فضای بیشتری را در اختیار بازیکنان تیم شما در داخل محوطه‌ی جریمه‌ی حریف می‌دهد.


  از قابلیت Close Control غافل نشوید

  چگونه در فیفا ۱۹ حرفه‌ای شویم؟

  فشردن دکمه‌ی L1 یا LB باعث می‌شود تا بازیکن توپ را در فاصله‌ی کمتری نگه داشته و در نتیجه تسلط روی توپ افزایش می‌یابد. با استفاده از این قابلیت نه تنها می‌توانید تنها با استفاده از یک بازیکن حفظ توپ کنید، بلکه پاس‌ها و ضربات در هنگام فعال بودن این قابلیت از دقت بالاتری برخوردار هستند.

  توصیه می‌کنیم در شرایطی که تعداد زیادی از بازیکنان در محیط کوچکی از جمله محوطه‌ی جریمه حضور دارند، از این قابلیت استفاده کنید تا از لو رفتن توپ و شروع یک ضد حمله علیه دوازه‌ی شما جلوگیری شود.


  در هنگام دفاع عجله نکنید

  چگونه در فیفا ۱۹ حرفه‌ای شویم؟

  احتمالاً برای شما نیز بارها پیش آمده زمانی که بازیکن پا به توپ حریف به سمت بازیکن شما می‌آید، با فرا خواندن یک مدافع دیگر سعی کنید تا توپ را از او بگیرید. انجام این حرکت شاید وسوسه انگیز باشد اما هیچ وقت آن را انجام ندهید، زیرا بزرگترین اشتباهی است که یک کاربر می‌تواند در هنگام دفاع مرتکب شود.

  وقتی بازیکن دوم را برای توپ ربایی فرا می‌خوانید، جای او خالی شده و فضای ایده آلی برای نفوذ ایجاد می‌شود که به طور حتم کاربر مقابل لحظه‌ای برای استفاده از آن تردید نخواهد کرد. در شرایط این چنینی، بهترین کار فراخواندن یک وینگر یا هافبک برای توپ ربایی است. بدین ترتیب خط دفاعی شما حفظ می‌شود و اگر بازیکنان تیم حریف بتوانند از خط دفاعی اول یا دوم عبور کنند، همچنان خط دفاعی دیگری را در پیش روی خود خواهند دید.

  فراموش نکنید که مهاجمان، اولین خط دفاعی شما هستند که همکاری آن‌ها با هافبک‌ها به عنوان دومین خط دفاعی برای اعمال به فشار به بازیکنان تیم حریف، کار بازیکنان حریف را برای بازی سازی سخت کرده و مجبور به ارسال توپ‌های بلند می‌کند.


  حفظ توپ، کاربردی ترین روش برای حمله است

  چگونه در فیفا ۱۹ حرفه‌ای شویم؟

  نفوذهای سریع به سمت دروازه‌ی حریف واقعا هیجان انگیز و سرگرم کننده هستند؛ در یک سوم دفاعی خود توپربایی می‌کنید، با چند پاس تک ضرب توپ را به سریع ترین بازیکن خود را می‌رسانید و بدین ترتیب ضد حمله شکل می‌گیرد. در نگاه اول، شاید انجام کار این آسان به نظر برسد اما بهتر است در فیفا ۱۹ بیخیال انجام دادن آن شوید.

  بازی فیفا ۱۹ نسبت به نسخه‌ی سال گذشته تغییراتی در گیم‌ پلی داشته که باعث شده است تا ضد حمله زدن سخت تر از همیشه باشد. به همین دلیل، توصیه می‌کنیم روی حرکت‌های آرام و سنجیده شده با محوریت حفظ توپ و دادن پاس‌های پیاپی تمرکز کنید، زیرا این تاکتیک برای دستیابی به گل بسیار موثر تر از فیفا ۱۸ است.

  حفظ توپ نه تنها باعث می‌شود تا فرصت‌های گلزنی بهتری از به دست آورید، بلکه باعث می‌شود تا خط دفاعی شما کمتر از تحت فشار بگیرد که این مسئله احتمال ارتکاب اشتباه از سوی شما را نیز کاهش می‌دهد. همچنین از پاس رو به عقب نیز استفاده کنید، زیرا برخی اوقات یک قدم به عقب، شما را دو قدم جلوتر می‌برد.


  دروازه‌ بان را تنها در شرایط خاص بیرون بیاورید

  چگونه در فیفا ۱۹ حرفه‌ای شویم؟ 

  کنترل دروازه بان بسیار سخت است و توصیه می‌کنیم تا این وظیفه را در اکثر مواقع به هوش مصنوعی واگذار کنید. اگر دقت کرده باشید، گفتیم در اکثر مواقع! بنابراین در برخی شرایط بهتر است تا خودتان را این کار را انجام دهید که این موضوع نیازمند زمان بندی دقیق است.

  با فشردن دکمه Y یا مثلث می‌توانید به دروازه بانتان دستور دهید که از دروازه خارج شود. اگر این کار در زمان درست شود، دروازه بان به سمت بازیکن صاحب توپ دویده و قبل از انجام کاری، توپ را از مقابلش می‌رباید. اگر هم قبل از زمان درست دکمه را فشار دهید، این فرصت را به کاربر مقابل خود می‌دهید تا با وارد کردن یک ضربه‌ی نرم و چیپ به توپ، آن را وارد دروازه‌ی شما کند. به‌ طور کلی، در شرایط تک به تک که نزدیک ترین مدافع فاصله‌ی زیادی با شما دارد، توصیه می‌کنیم تا دروازه بان را به سمت بازیکن صاحب توپ روانه کنید.


  تمامی روش‌های پاس دادن را یاد بگیرید

  چگونه در فیفا ۱۹ حرفه‌ای شویم؟ 

  وقتی از کاربران حرفه‌ای فیفا ۱۹ می‌پرسید که چه نوع پاسی کاربردی تر است، پاسخ‌های متفاوتی به شما می‌دهند؛ برخی پاس‌های کوتاه و برخی نیز پاس‌های زمینی بلند را ترجیح می‌دهند. بنابراین ممکن است در هنگام انتخاب استراتژی مقداری سردرگم شوید. اما حقیقت این است که داشتن یک زرادخانه کامل بسیار موثرتر است. به بیان دیگر، خودتان را به یک نوع پاس محدود نکنید و روش ارسال‌ انواع‌ پاس‌ها را در این بازی یاد بگیرید.

  یاد گیری روش‌های مختلف پاس دادن نه تنها شما را به حریف خطرناک و سرسخت تری تبدیل می‌کند، بلکه باعث می‌شود تا بازی شما تنوع بیشتری داشته و حس سرگرمی مضاعفی به شما منتقل شود. علاوه بر یاد گیری روش‌ها، دانستن زمان مناسب برای استفاده از یک نوع خاص از پاس دادن نیز بسیار مهم است. برای مثال، وقتی وینگرهایتان در حال نفوذ هستند، بهتر است تا از پاس رو به جلو استفاده کنید. اگر هم تمرکزتان روی حفظ توپ است، پاس‌های کوتاهِ با دقت بالا توصیه می‌شود.


  حتما به بخش Skill Games سر بزنید

  چگونه در فیفا ۱۹ حرفه‌ای شویم؟

  یکی از واقعیت‌های انکار ناپذیر در مورد کاربرها این است که تعداد بسیار کمی از آن‌ها رقبت می‌کند تا برای یادگیری یک بازی به بخش آموزش یا Tutorial آن مراجعه کند. اگر شما یکی از این دسته افراد هستید، توصیه می‌کنیم برای بازی فیفا ۱۹ مستثنا قائل شده و حتما به بخش Skill Games سر بزنید.

  در فیفا ۱۹ بر عکس اکثر عناوین، خبری‌ از آموزش‌های ساده متنی نیست که تنها نکات ابتدایی را یاد می‌دهند. در بخش Skill Games این عنوان، مینی گیم‌هایی وجود دارد که کاربر می‌تواند با انجام‌ آن‌ها در درجه‌‌های سختی مختلف به مرور کسب مهارت کند.

  اگر هم با نکات ابتدایی آشنایی دارید، می‌توانید قید تمرینات ساده را زده و تمرینات اصلی را انجام دهید که براساس شرایط واقعی در فوتبال طراحی شده‌اند.


  تماشای ویدیوهای آموزشی فراموش نشود

  چگونه در فیفا ۱۹ حرفه‌ای شویم؟

  اگر با وجود توصیه‌ی ما، هنوز هم علاقه‌ی چندانی برای انجام مینی گیم‌‌های بخش Skill Games بازی فیفا ۱۹ ندارید، تنها یک راه دیگر برای بهبود مهارت‌هایتان در این شبیه ساز فوتبال وجود دارد: تماشای ویدیوهای آموزشی! بسیاری از بازیکنان حرفه‌ای فیفا ۱۹ ویدیوی رقابت‌های خود را در یوتیوب قرار می‌دهند یا آن‌ها را به صورت پخش زنده از طریق توییچ به نمایش می‌گذارد. تماشای نحوه‌ی بازی کردن آن‌ها می‌تواند در بهبود عملکرد شما و انتخاب استراتژی درست بر اساس مهارت‌هایتان تاثیر بسزایی داشته باشد.

  [ad_2]

  Source link by [author_name]

 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه